Anne adaylarının yeni trendi: Doğum sigortası

Hayallerinizdeki gibi huzurlu, sağlıklı ve kaliteli hamilelik geçirmek için önceden plan yaparak doğum sigortası yaptırın.

Bir Güzel 3 Aralık 2020 Perşembe 13:22:05
Anne adaylarının yeni trendi: Doğum sigortası

Modern çağın anne baba adayları artık daha bilinçli. Hayallerindeki gibi huzurlu, sağlıklı ve kaliteli hamilelik geçirmek isteyen aileler artık doğum sigortası alarak 1 yıl öncesinden bile planlama yapabiliyor.

 
Sigorta Uzmanı Selami Bağcı, "1 yıl öncesinden maddi hazırlıkların yapıldığını, böylece sürecin her avantajından ekonomik yönden ve planlı bir şekilde yararlanıldığını" söyledi.

HEM EKONOMİK HEM DE PLANLI BİR SÜREÇ
 
Hamileliğin sadece beslenme, spor veya doktor seçiminden ibaret olmadığını kavrayan anne ve baba adayları bebeği kucaklarına alacakları gün için manevi olduğu kadar maddi hazırlıklar da yapılması gerektiğinin artık farkında.

Koruyucu bir sigorta ile, dilediğiniz doğum paketi seçeneklerini tercih edebiliyor ve anneyle bebeğin sağlığını olumlu yönde etkiliyorsunuz.

Sigortalı olduğunuzda nelerden yararlanabiliyorsunuz?

  • Tahliller
  • Kontroller,
  • Sezaryen,
  • Normal doğum,
  • Bebek için yapılması gereken testler,
  • Annenin sağlık kontrolleri ve benzeri tüm özel hastane masraflarını kapsayabiliyor.

 

Birguzel.com Kadın Kadın Portalı Yaşam Kadın Sitesi Sağlıklı yaşam sağlık anne çocuk moda stil aşk cinsellik evlilik güzellik makyaj beslenme diyet bebek hamilelik alışveriş kadın yaşamı
Yorumlar
0 Yorum
Uyarı: Yorum Yapmak ve Yorumlara Cevap Yazabilmek İçin Giriş Yapın