Intimissimi'den yeni iş birliği: Bruna Marquezine

Dünyaca ünlü Brezilyalı aktris Bruna Marquezine, Intimissimi ile iş birliğini, markanın yeni Sevgililer Günü kampanyası için poz vererek müjdeledi.

Bir Güzel 11 Kasım 2020 Çarşamba 14:06:47
Intimissimi'den yeni iş birliği: Bruna Marquezine

Dünyanın en önde gelen İtalyan iç giyim markası Intimissimi, yaptığı iş birlikleri ile dikkat çekiyor. Intimissimi bu defa hem film hem moda sektöründe tanınırlığa sahip Bruna Marquezine ile yollarını birleştirdi.
 
Bruna’nın doğal çekiciliği ve şıklığı Intimissimi markası ile iş birliğini doğrular nitelikte.

1995 doğumlu olan Bruna Marquezine 15 yıldır film ve televizyon sektöründe aktif olarak çalışıyor. Kariyerine daha 5 yaşındayken çocuk model olarak başlayan Bruna, 2003 yılında meşhur Brezilyalı TV dizisi ‘Mulheres Apaixonadas’ da oynarak devam etti.
 
Fotoğraf (soldan sağa): Bruna Marquezine 75. Venedik Film Festivali sırasında, A Star is Born ve The Sisters Brothers gösterimleri öncesinde kırmızı halıda...

Kırmızı halı davetlerinin en dikkat çeken isimlerinden olmayı başaran Marquezine Paris Moda Haftası ve Venedik Film Festivali gibi etkinliklere de katıldı.

Birguzel.com Kadın Kadın Portalı Yaşam Kadın Sitesi Sağlıklı yaşam sağlık anne çocuk moda stil aşk cinsellik evlilik güzellik makyaj beslenme diyet bebek hamilelik alışveriş kadın yaşamı
Yorumlar
0 Yorum
Uyarı: Yorum Yapmak ve Yorumlara Cevap Yazabilmek İçin Giriş Yapın